Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Strandoláshoz milyen okosórát...

Strandoláshoz milyen okosórát szoktatok használni?

Figyelt kérdés
Árukeresőn nagy a választék, a vélemények viszont eléggé vegyesek. Arra lennék kíváncsi kinek melyik modell vált be. Elsősorban 2 dolog érdekelne: valóban vízálló-e és milyen távolságról képes csatlakozni a telefonra.

2022. júl. 8. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Strandolásra minek okosóra? Törölköző kell...
2022. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Páromnak Huawei Band 6, nekem Huawei Watch Fit elegantom van.

Nem kifejezetten strandoláshoz vettük, de vízállóak, úszáshoz használhatóak (de mondjuk vizisíhez meg ilyesmihez, ahol nagy sebességgel sodorja a víz, ahhoz már nem, elvben).

Strandon, balcsin teszteljük, bírja mindkettő szuperül, úszást is szépen méri. Telefonhoz kapcsolódás mellékes, mármint az néhány méter, de utólag leszinkronizálja az adatokat.

10-15 m-nél jobb hatótávot nem fogsz találni, ezek nem arra vannak kitalálva, hogy a telefon a szekrényben, te meg kint megkapd az értesítéseket.

2022. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Strandoláshoz leveszem az okosórát...
2022. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Samsung Galaxy Watch Active 2 használok, sporthoz kiváló és vízálló persze.
2022. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

#1: hát ja.... :-)


Mondjuk én is kíváncsi lennék, hogy strandolás közben mit kéne mérnie a kütyünek...? Hogy a törölköző és a csobbanás közötti 8-10 méteres úton mennyi a pulzus, vagy a kalóriafogyasztás? :-D

2022. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Strandoláshoz rendes vízálló órát hordok.
2022. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#1: akkor törölköző sem kell, mert megszáradsz anélkül is, meg leülhetsz a fűre is...
2022. júl. 8. 12:40
 8/12 anonim ***** válasza:
2 köszi nekem is band 6 van
2022. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Okospapucsot nem keresel esetleg?

Az megmondaná, merre van a fürdővíz:DDD

2022. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Casio-t


okossága abban rejlik, hogy ez tényleg vízálló.

2022. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!