Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Skullcandy indy anc néha...

Skullcandy indy anc néha megakad a zene, az gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy Skullcandy indy anc fülest és néha zenelejátszás közben megakad a zene miközben hallgatom. Ez az első vezeték nélküli fülesem, így nem tudom, hogy ez normális-e. Illetve mikor beállítottam a personal soundot rajta, akkor begerjedt a jobb oldali füles és csak így gerjedten játszotta le a zenét. Kikapcsoltam majd be és jó lett. Majd még szórakoztam ezzel a móddal majd a bal is úgyan így járt majd kikapcsoltam és be az anc-t és helyrejött. Azóta ne mvolt ilyen hiba. A zene azonban néha megakad, nem tudom gond-e?

2022. júl. 18. 22:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Ahogyan észrevettem, leginkább csak akkor akad ha be van kapcsolva az ANC. H ki van kapcsolva, akkor nem akad. Nem tudom, hogy baj-e ha úgy néha megakad kb 10-20 percenként úgy, hogy csak kis halkulásnak is felfogható, de 1 óránként úgy, hogy fél másodperc szünet van, míg újra szól.
2022. júl. 19. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!