Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy samsung okosórám az 1. generációs, és reggel még az ébresztő rezgett és láttam a képernyőn is a háttérképet,alkalmazásokat stb...

De este 7 órára is van beállítva egy ébresztő (mert gyógyszert szedek) és mikor nyúltam volna oda hogy leállítsam az ébresztőt nem láttam semmit, az egész fekete volt.A galaxy wearable alkalmazásban próbálkoztam dolgokkal de nem jártam sikerrel, még azon is gondolkoztam hogy gyári beállítást csináljak e rajta.Megcsináltam de mostmár nem is találja az órát.Értesítések meh ébresztők miatt rezeg de semmi más.Kérlek segítsetek mi lehet a probléma?Nagyon fontos nekem ez az óra egy fontos embertől kaptam aki ma már sajnos nem lehet velünk.



#Smartwatch1
2022. júl. 22. 22:33
 1/1 anonim válasza:
A gyyári visszaállítás után nem fog csatlakozni az órád a telefonodhoz! Rá kell bökni az órán a "Beállítások"-"Kapcsolódás új telefonhoz" gombra. Ha így sem megy akkor mindkét eszköz újraindít, ha még így sem akkor a telefonon egy biztonsági mentés az alkalmazásról és utánna újratelepítése biztosan megoldja a problémát....Az eredeti gond (az óra este nem jelez) pedig egy sima bug lehet csak (jellmezően nem ez szokott velük a gond lenni) amit egy óra újraindítás megold! Sok sikert!
2022. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!