Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok elakarok kezdeni digitális rajzolni csak nem tudom hogy milyen eszközzel.

Ahogy láttom kettő nagyobb márka van valamint ezeknek van a képernyős és a képernyő nélküli változata.

Valamint még van az hogy veszek egy tabletet ami alkalmas erre Pl Samsung Galaxy Tab S7 FE .Habár ez csak azért opció mert t mobilnál kapható hüségidővel.



2022. aug. 6. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Képernyős

Xpen vagy wacom

Vagy ipad ceruzával, ha kezdő vagy

2022. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wacom a legjobb, ha van pénzed, képernyőset vegyél, ha nincs, a képernyő nélkülit is meg lehet szokni.
2022. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha negteheted, akkor ipad + ceruza, és procreate rá.



A wacom tényleg jó, de de szerintem a tablettel elõréb leszel.

2022. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Sikerült már azóta választanod? Én néhány éve vettem az első táblámat, ami egy wacom intuos s volt. Azért ez, mert olcsó volt viszonylag. Szokni kellett, mivel ez képernyő nélküli tábla és elég kicsi is.

Tegnap rendeltem samsung tabletet, amit te is említettél. Esetleg te is vettél már? Ha igen hogy tetszik?


Ami mellette szól, hogy nem kell pc-hez csatlakoztatni.

Ja, és milyen programban szoktál rajzolni?

2022. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia 4.

Én is vágül ezt a wacom táblát vettem meg és a hozzá adott progit használom még

2022. szept. 12. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!