Vajda Gábor kérdése:

Mi ez a különbség?

Figyelt kérdés

Pontosabban...Hpgy lehet az hogy egy külső SSD-t a tv lejátszik (videók vannak rajta),működik, a laptop pedig kiírja csak a betűjelét csatlakoztatás után de mint meghajtót nem látja,nem lehet beolvastatni...?

Próbáltam már vinyóház-cserét,usb-vezeték-cserét,de sajnos...változatlan...és Júliusban még másoltam rá videókat a laptopon...

Mi lehet vele?...

Ha a tv lejátsza akkor rossz nem lehet🤔 de szeretnék még rá másolni ezt-azt...



2022. aug. 7. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor megformáztad, mi történt?
2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A win10 csinal ilyet. Mindig kézzrl kell megadni az elérési utvonalat, ha rádugom a külső vinyót. De addig betüjelet sem látok mondjuk. Csak csippan, ha bedugom.
2022. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ez nem tudom mitől lehet. Anno volt egy tv-m, amire rádugtam és mikor vettem rá fel filmet, akkor valahogy utána nem olvasta be a win, de valamit ott a tv csinált vele, más fájlrendszert vagy ilyesmi, a mostani tv nem ilyen. Win10 akkor csinál ilyet, ha a fáljrendszer számára nem ismerhető fel, betűjel meg automatikusan kell hozzárendelődjön, bár a fene tudja lehet, hogy ezt is be lehet manuálisra állítani és akkor mindig megkérdezi. Vagy nem külső meghajtóként ismeri fel valamiért.
2022. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!