Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen zongora kell a pc hez?

Milyen zongora kell a pc hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segitségre lenne sükségem. A számítógépemhez szeretnèk venni egy olyan "zongorát" (billentyüt) ami önmagában ugye nem szintetizátor. Csak usb vel géphez kötve pl flstudio ban lehet vele használni a piano rolt. Szoval konkrétan nekem csak egy ugymond billenyüzetre lenne szükségem. De sajnon nem tudom hogy ennek mi a neve talán midi zongora? Nem tudom. Ha valaki tudja kérlek segitsen.


(A kérdés keszekuszaságáért elnézést)



2022. szept. 4. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Midi billentyűzet.
2022. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

midi billentyűzet,

én egy nektar impact gx61-et vagy 49-et ajánlanék

2022. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a tanácsokat is😁
2022. szept. 4. 15:04
 4/4 anonim válasza:
100%

Igen! Midi billentyűzet, mint ahogyan írták már.

Viszont ezekben is van különbség.

Pl. az említett Nektar Impact, csak 4 és 5 oktávosak.

Ha valaki "zongorázás" céljából szeretné használni, akkor ez a méret nem alkalmas erre a célra.

Nem csak hogy kevés oktávval rendelkeznek, de a billentyűket rugók lökik vissza és nem súlyok.

A kalapács mechanikáról nem is beszélve. Erre a célra 76 és 88 billentyűs alkalmasabb.

Viszont, ha zenék készítése, stb. a cél, akkor megfelel a kisseb billentyűzet is.

2022. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!