Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A SIM kártya a hibás az egészért?

A SIM kártya a hibás az egészért?

Figyelt kérdés

Tönkrement a SIM kártyám??

Vettem új telefont pár hónapja, semmi baja nem volt. Két hónap után néha elment a térerő a város közepén pár perce, mobilnet szinte soha nem működött rajta. De ez az előző telefonom is így volt. Telekomhoz elvittem, hogy mi baja, ott egy másik SIMmel kipróbálták a telomat és kiderült, hogy azzal sem jó. Visszavittem garanciális szervizbe és a régi telefonom használom, viszont itt is elkezdte csinálni, hogy pár percre elmegy a térerő néha és továbbra sem jó a mobilnet.

Elképzelhető, hogy a SIM kártya vágta haza az új telómat és most azt csinálja a régivel is?



2022. szept. 20. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2022. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ha nem az, akkor mi a felelős?
2022. szept. 21. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban, vizsgálat nélküli szakvéleményt kérsz?

Kérdésed pontosítására annyi adatot kéne megadnod, hogy senki nem fog itt annyi kérdést feltenni neked.

2022. szept. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a pontos hiba érdekel, hanem hogy egyáltalán létezik ilyen, hogy a SIM tönkreteszi a telefont
2022. szept. 21. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik.

Még valami?

2022. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!