Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha valaki...

Mit tennétek, ha valaki összetörné bármelyik elektronikus eszközötöket?

Figyelt kérdés

Pl én esetemben anno 130, most 180 000-et érő tablet képernyőjét pókhálósra törték ( 10 honapos eszköz) . Körülmények: a töltő tulajdonosa, amin töltöttem kirantotta a falból a töltőt, a töltőfej a tabletta esett, mert alatta volt.


Felajánlotta, hogy vesz egy másikat, mert ennek a képernyő cseréje megegyezik egy új tabletével. Most 110 000 forintos tabletot néztem ki, annyit nem is kell költeni, amennyit ez a tabletom ért.


Nekem bűntudatom van, amiért most újat kérek, de jogos, hogy akkor vegyen egy újat, vagy ti hogy tennétek,ugyanígy?

A tabletemnek nem volt tokja, de veszélytelen helyen töltöttem és azt a töltőt is ki lehetett volna szedni úgy, hogy normálisan csinálja.


Családtag volt egyébként és tudom, hogy ő valószínűleg legombolná rólam egyből ha ez történne vele.



2022. okt. 19. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Na, régen volt már gitár, tablet, és telefontörős kérdés... :)
2022. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na, ezt akkor jó tudni, de ha annyira irritál, nem kell válaszolni. Mégis elpazaroltad azt a pár értékes másodpercet az életedből, amit mással is töltettél volna azzal, hogy ezt leírtad... :)
2022. okt. 19. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
És akkor most ha itt a többség azt mondja, hogy semmi gond, sőt, megköszöni a balesetet és vesz _magának_ másikat, akkor te is így teszel? Vagy mi a lófalloszt vársz tőlünk?
2022. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És megint itt vagy, vagy mi? Na ezt nem értem, ha irritállak menj el messzire és kész.
2022. okt. 19. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az első, de mindegy is. A kérdésemre esetleg válaszolsz?
2022. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy ki hogyan tenne, ha ilyen helyzet lenne, vagy ha esetleg már alakult-e így. Egy szóval nem mondtam, hogy úgy lenne, ahogy te leirtad, de azt sem értem, hogy akkor te mi a lófalloszt vársz tőlem a kérdésedre. A lényeg, legombolnál a csaladtagodtól ennyit, vagy nem? Én hülyén érzem magam h igen, de kell az eszköz, nincs újra pénzem és kíváncsi vagyok más mit tenne ilyen helyzetben
2022. okt. 19. 14:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy te meg az egyes is mit basszátok el itt az időtöket, ha a lényeget nem tudjátok felfogni és bassza a szemeteket is a kérdés
2022. okt. 19. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:

"A lényeg, legombolnál a csaladtagodtól ennyit, vagy nem?"


Ember, nyilvánvaló, hogy igen, függetlenül bármilyen kapcsolattól - tényleg ennyire nyámnyila vagy?

2022. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyit kell baszogatni akkor, ha nem tetszik a kérdés? Menjetek már innen, hagyjuk inkább
2022. okt. 19. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekünk van gondunk, neked nem tetszik, hogy a válaszolók nem élik bele magukat a helyzetedbe. Ezt a fajta kérdést önigazoló kérdésnek hívjuk itt, amire csak egyfajta válasz van, hogy igaza van a kérdezőnek, bármiről is legyen szó.
2022. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!