Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Radium.hu-ról rendelnétek...

Radium.hu-ról rendelnétek előreutalással laptopot?

Figyelt kérdés
Van egy laptop amit kinéztem az oldalon és szeretném megrendelni, viszont 500.000ft felett házhozszállítással nem lehetséges náluk utánvéttel fizetni és a termék amit néztem pont felette van. Ti utalnátok előre vagy nem?

2022. nov. 9. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2278 ember szerint megbízható az oldal:


[link]

2022. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Eszem ágában sincs!

Azért 500000 forint nem egy kis pénz, ez nem holmi Wishről jött telefontok, amit megveszel 500 forintért, aztán ha megjön akkor jó, ha meg nem, akkor nem. Szóval egy ekkora értékű készüléket mindenképp egy olyan helyről rendelnék meg, amiben megbízom, és tudok reklamálni, ha valami gáz van. MediaMarkt, Euronics, Alza, EMag, Xtreme Digital, telefont illetően Bravomobil.

2022. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
De legjobb, ha személyesen tudom átvenni az adott készüléket. Előző vagyok.
2022. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ludicrousSpeed ***** válasza:
72%

", ez nem holmi Wishről jött telefontok"


A radium meg nem holmi wish, az ugye feltűnt, nagyeszű?

2022. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van boltjuk, van mögötte cég, adószám, bankszámlaszám.... látszólag rendben van.


[link]

2022. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

ludicrousSpeed:

Ki tudja, lehet, hogy a Wish még megbízhatóbb, mint a Radium?

Vásároltál már náluk?


Én csak leírtam a véleményem, és a boltról egy rossz szót sem írtam, hisz még nincs tapasztalatom velük. Pont ezért írtam azt, hogy mivel nincs tapasztalatom az áruházzal kapcsolatban, ezért nem egy félmilliós termékkel szeretném kezdeni az ismerkedést velük, ráadásul előre fizetéssel, aztán vagy meg jön, vagy nem.

Szóval nem kell fikázó hozzászólásokat írni, én sem tettem.

2022. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ludicrousSpeed ***** válasza:
73%

"Ki tudja, lehet, hogy a Wish még megbízhatóbb, mint a Radium?"


Hogyne, persze. Ha dilettánsként fosol, akkor kár hozzászólni bármihez.


"Vásároltál már náluk?"


Nyilván. De ha nem is vettem volna semmit, az is teljesen lényegtelen lenne.


"nincs tapasztalatom az áruházzal kapcsolatban, ezért nem egy félmilliós termékkel szeretném kezdeni az ismerkedést velük"


Nem teljesen mindegy a vételár?

2022. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert ha átvernek, akkor ne 500000 forinttal húzzanak le, hanem csak egy tok árával, amit 1000 forintért árulnak mondjuk.

Nem szokásom mindenféle furcsa helyről rendelgetni mindent. Vannak boltok, amikben megbízom, és tőlük szoktam vásárolgatni.

2022. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ludicrousSpeed ***** válasza:
79%

"mert ha átvernek"


De nem vernek....


"Nem szokásom mindenféle furcsa helyről rendelgetni mindent"


Ja, a cég csak évtizede létezik... Furcsa ám a tudod mi.

2022. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Neked fizet ez a cég, vagy esetleg ott dolgozol, vagy mégis mi az oka annak, hogy ennyire dícséred őket?
2022. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!