Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit fogyaszt az égősor?

Mennyit fogyaszt az égősor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy napelemes égősort, amelyen 300 led található. A leírásában az áll, hogy teljes feltöltéssel 8 órán keresztül tud világítani. Viszont én valahogy ennek nem hiszek. A leírásban szerepel, hogy van egy Ni-MH AAA elem a napelem panelben, ami 600mAh 1,2V. Valamint, hogy egy led világítása maximum 0,06 watt. Ha van 300 ledem, akkor gondolom max 1,8 wattot kajál. Tényleg elég egy 600mAh-es elem 300 led 8 órán át tartó világítására? Nem volt fizika órám középiskolában, általánosban meg semmit nem tanított a tanár, szóval nagyon megköszönném ha segítene ezzel kapcsolatban egy olyan ember, aki ténylegesen ért hozzá! :)

2022. nov. 11. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam! Gondolom 300 led 18 wattot kajál*
2022. nov. 11. 21:28
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Mondtuk hogy ne vedd meg.
2022. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!