Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lidl-ben vettem egy szalagcsis...

Lidl-ben vettem egy szalagcsiszolót, ami lefüstölt. Visszacserélik?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért cserélik ki és adják vissza az árát mert a lild kinyalja a vásárlók valagat és mindent megtesz értük. Emiatt a vásárlók meg egyre jobban elszallnak, a dolgozók egyre jobban szívnak, de ez a vezetőséget már nem érdekli
2022. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
RE:#11 Ezt hívják üzleti modellnek. És működik.
2022. dec. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kokomfitty válasza:
Menj oda és kérdezd meg!
2022. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

3 év a gar rá. rövid ideig a boltban is intézik, aztán küldözgetni kell butapestre. nekem valami elektromos hobbiszerszám füstölt el; a szervíz azt mondta, hogy nem javítják, küldtek másikat cserébe.

a garpapíron, amit kaptál a cucchoz amúgy minden le van írva. hogyan küldd, hogy csomagold be, kinek küldd, stb...

2022. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!