Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fülhallgatót vegyek...

Milyen fülhallgatót vegyek ami nem megy tönkre 2hét alatt?

Figyelt kérdés
a mostanit is 2 hete vettem,és már az egyik nem jó.már egy köteg pénzem elment erre.
2010. szept. 30. 17:38
 1/7 anonim válasza:
Ajánlom a Sennheisert. Nekem nagyon bejött. Az utcai fülesem 4 évig bírta, most vettem 1 teljesen ugyanolyat és szép a hangja is! Adnak hozzá tokot, tartsd abba és sokáig bírni fogja!
2010. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
akg. előte senn volt, de azzal nem voltam annyira megelégedve, mint az akg-val. Vagy koss, bár az húzós.
2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. szept. 30. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan fülhallgatót akarsz, akkor garantáltan még egy köteg pénzed el fog menni rögtön a vásárlásnál:P
2010. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most inkább veszek egy drágábbat,mert minden 2-3héten vehetem a 3e forintos fülhallgatót,az nélkül meg nem tudok meglenni :)
2010. szept. 30. 20:31
 6/7 anonim válasza:

én a legolcsóbb sony-t veszem szépen szól jo a baszusa és a hangereje is....

kb 2000 körül van...

a zsinorja évekig bírja


a panasonic is kb így szól de a zsinorja a 0 val egyenlő... mindig törik...

vettem egyszer 8000 ér zenheissert de nagyon üveges hangja volt.... irritáló... úgytűnik a senheisser is csak 15 ezer felett tud normálisat alkotni!!!!!


10 fülset vettem kb 3 év alatt mire rászántam magam a sonyra... azóta kb 6 év alatt ez a 3. vagy negyedik sony fülesem ami bírja:D

2010. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyszerű!köszi!
2010. okt. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!