Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E27 foglalatú LED villanykörte...

E27 foglalatú LED villanykörte, ami jól bírja kültéren?

Figyelt kérdés
Sajnos egy telet se nagyon bír ki az ajtónk felett lévő égő, ami a folyosóvilágítás része, emiatt sötétben sokszor kapcsolgatják. De nem ez a baj szerintem, hanem a hideg, pedig ritkán vannak mínuszok. A közös képviselő mindig a legolcsóbbat veszi, de én szívesen megfizetem, ha akár drágább is, mert bosszantó, hogy pár hónap és alig világít már… Szeretném kicserélni, van valakinek jó tapasztalata, hogy melyik LED villanykörte bírja a hideget?

2022. dec. 28. 03:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a legolcsóbb Auchan-os már 4 éve hibátlanul megy a teraszon. 4 van belőle, eddig 1-et sem kellett cserélni. Lehet hogy villanyszerelővel lenne érdemes megnézetni.
2022. dec. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:
Én TAK-ot vettem. Ez sem drága de bírja évek óta mindkét külső lámpatestben.
2022. dec. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!