Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges ezt a szintetizátor...

Lehetséges ezt a szintetizátort hangkárytába(focusrite scarlet solo) kötni, hogy utánna midi billemnyűzetként használjam D.A.W-on belül?

Figyelt kérdés

Van egy Clifton LP 6110-os szintatizátrom(fogalmam sincs hogy honna, de neten kb alig ván róla infó pár demó videón kívűl). Van egy MIDI in bemenete, probáltam MIDI/USB átalakítóval gépre kötni, de a Reaper nem is merte fel, sőt valószínűleg a Windows sem. (Jelezte hogy új eszközst csatlakoztattak, de azt nem hogy mit, és eszközkezelőben sem jelezte ki).

Láttam hogy van még két RC(asszem az) bemenete, de olyan portom persze nincs, van egy sima Jack-es Mic portja is, illetve egy assignable jack is (ami nem tudom mire van). Probáltam a mic portba is kötni, majd onnan a hangkártyába, de semmi jel nem jött ki belőle ha nyomkodtam (be és kikapcsolva is). Egyáltalán lehet e ezt a fajta no-name Szintetizátor ilyenfajta működésre bírni, vagy muszáj inkább valami rendeset vennem?



2023. jan. 1. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2023. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerüt?
2023. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 nem sikerülhet
2023. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!