Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórák vannak,...

Milyen okosórák vannak, amiket telefon nélkül is lehet használni?

Figyelt kérdés
Nekem a legfontosabb 3 funkció a GPS, aktivitásmérés és a zenelejátszás saját tárhelyről, teló nélkül. Ne apple watch legyen.

2023. jan. 5. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
🍏Watch
2023. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Telefon nélkül is mennek az egészségfunkciók, az okosórákon, innentől meg neked az a lényeg, hogy legyen benne tárhely. Nekem a Huawei Watch GT nagyon bevált, már több mint 3 éve használom, ez még nem, de a GT2-esben már van 4 giga tárhely zenének. Üzemidőben is nagyon jó ha nem használod a GPS-t, akkor nagyon ritkán kell tölteni, nekem még most is bőven elmegy több mint egy hetet egy töltéssel. Ezt tudom ajánlani, vagy a Honort, ami az olcsóbb alternatívája.
2023. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!