Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért világít szakaszosan a...

Miért világít szakaszosan a led szalagom?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy kültéri led szalagom 12v-os több féle színt tud eddig nekem vas korlátra volt felragasztva a ragasztójával már kb 4 éve kint van a korláton egész évben idén viszont nem voltam otthon karácsonykor ezért nem kapcsoltam be így nem tudtam működik e. abban bíztam eddig sem volt baja ezután sem lesz. most tegnap bekapcsoltam de hiányosan világít. 5m szalagból a közepén 1,5 méteren nem világít a led szalag. leszedni nem tudnám mert meg van keményedve a gyanta amivel be van öntve. nem szeretném leszedni ha meg lehet javítani úgy is hogy a korláton van. valaki tudja mi a baja?

2023. jan. 13. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen szín nem világít középen? Ez fura.
2023. jan. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem viszont a zöld néha kivillan de el is alszik szinte rögtön
2023. jan. 14. 09:36
 3/3 A kérdező kommentje:
végül vettem másikat mint kiderült megette a nap az egészet megszakadt benne a vezetőszál ezért nem működött
2023. jan. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!