Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Íróasztal alá milyen teljesítm...

963kto kérdése:

Íróasztal alá milyen teljesítményű infra panelt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Az asztal lapja alatt nincsenek fiókok, gyakorlatilag nyitott, de a fal mellett van, kicsit " süt" a hideg.Olyan kellene a mi szinte állandóan megy " alap " szinten, de nem éget 10 perc után. A szobában van egyéb radiátoros fűtés. Van erről valakinek tapasztalata?

2023. jan. 21. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
falvédő. az nem fogyaszt semmit.
2023. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


talán?

2023. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nobo 250w
2023. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg szokták adni, hogy hány lég m3-re ajánlott. Az sem biztos, hogy oda érdemes rakni. Lehet, hogy pl. a pladonra jobban megérné. Amúgy ekkora területrr sztem 100W is elég lehet, de sajnos nem próbáltam még (csak egyszer utánanéztem ezeknek).
2023. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél oda favédőt, vagy hungarocellel szigeteld le. Húzd arrébb a fatól az asztalt hogy tudjon áramolni a levegő és ott is felmelegedjen a hely.
2023. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
A hungarocell a tuti! Akár a talpad alá is tehetsz egy táblát. Esetleg készíthetsz rá valami bevonatot, hogy ne morzsolódjék. Nekünk a hétvégi házunk nagyon nyáriasra sikerült, ami azt jelenti, hogy nyáron is baromira hideg a padlója ami jó! Hát még télen, olyankor hiába fűtünk, egyedül a hungarocell a padlón a szék előtt-alatt...ez segít.
2023. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!