Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az életkora lehet magyarázat...

Az életkora lehet magyarázat arra hogy nem lehet rajta átlátni?

Figyelt kérdés

Van egy tintapatronos nyomtatóm amire kötöttem egy külső tintatartályt ( CISS-t ). Ez a tartály még 2012-ben lett vásárolva és azóta folyamatosan használatban van. És úgy jártam vele hogy a tinta egyre jobban befogta a tartályok belsejét, mind a négyet, de legjobban a feketét. A feket mára ott tart hogy csak úgy tudom megnézni hogy mennyi tinta van benne hogy leveszem a tetejéről a kupakot és felülről nézek bele, mert még akkor sem látni bele ha egy zseblámpát vagy a telefon vakuját nyomom oda az oldalához.


A tintát mindig ugyan onnan, ugyan olyat szoktuk venni ami nem univerzális. ( Canon PG-545/CL-546 [link] )

Azért gondolok az életkorra mert már a csövéből is többször kellett vágnom le néhány centiket mert megrökönyödött, megmerevedett, és kinézetre olyan volt mint ha megkritályosodott volna.



2023. jan. 24. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A tinta belediffundál.
2023. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha most vennék másikat ( max 1-2 hónapon belül fogok ) akkor azt is befogja fogni 10 év mulva igaz?
2023. jan. 24. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem örök életű dolgok, örülj, hogy ilyen sokáig jó volt.
2023. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!