Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon Pixma TS705a nyomtatóba...

Canon Pixma TS705a nyomtatóba lehet e szublimációs tintát tenni?

Figyelt kérdés
Ha nem alkalmas rá, akkor milyen paramétereket vegyek figyelembe másik nyomtató keresésénél, hogy tudjam használni szublimációs tintával? Tudom hogy Epsonnak van ilyen gépe, de olcsóbb megoldást keresek ha esetleg megoldható. Nekem megfelel a patronos megoldás is ami ilyen tintaval tölthető szóval nem muszáj a tartályos megoldás. Köszönöm.

2023. jan. 28. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én meg olyan autót keresek, ami benzines, turbós, de gázolajat kell bele tankolni és elektromotor hajtsa. Lehet nagyon olcsó is, mert csóró vagyok.
2023. jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy tudatlanul okoskodsz, és fogalmad sincs a témáról.
2023. jan. 28. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Neked kérdező, neked nincs fogalmad róla. A válasz tűpontos volt, bár az a rész, amely rád utalt, túl finomkodó volt, durvábban kellett volna.
2023. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, kérlek világosíts fel akkor mit nem tudok.
2023. jan. 28. 11:13
 5/5 sellolany válasza:
Nyugi, Kérdező, ez egy paraszt, itt próbálja kompenzálni, hogy egy senki.
2023. okt. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!