Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok olyan antennát...

Hogyan tudok olyan antennát építeni, aminek a segítségével be tudom fogni a wifiket, és tud internetet továbbítani, anélkül, hogy fizetni kéne a szolgáltatónak?

Figyelt kérdés
Utazáshoz kéne, mert a külföldi net sokkal drágább mint a belföldi. Köszi a válaszokat 😉
2023. jan. 30. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tele a net kamuvideókkal. Amennyi időt, energiát elszarsz egy ilyen barkácsra, annyiból veszel irányított antennát.

És? Behoz a környéken neked 10 wifit, mire mész vele? Jelszó megvan? Nincs. És ha a gazdája beállított MAC-szűrést, akkor a jelszóval sem mész semmire.

Ezek az antennák arra valók, ha mondjuk vidéken, a házadból szeretnél netet vinni a bazi nagy kert végében lévő műhelybe, akkor két ilyen antennát szembefordítva van esély pár Mbps sebességű netet csiholni oda is. De csak akkor, ha vezetéket kihúzni macerás lenne.

2023. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak sikerült kimasszírozni a kérdezőből. A videón egy olyan eszköz látható, ami a gyengébb jeleket is képes olyan nyereséggel fogni, amit nélküle a készülékekbe épített antenna nem képes. Ez kb. olyan, mint az emberi fül részére a hallókészülék.

Ez csupán arra jó, hogy az olyan hálózatok, amelyek vételtávolságon belül vannak, de a mobilodnak, laptopodnak már gyengék, úgymond láthatóak legyenek. De ez nem jelenti automatikusan azt, hogy csatlakozni tudsz hozzájuk és net elérést biztosítanak. Ha le van jelszavazva, azon nem segít.

Ám annyiban igaz lehet a dolog, elég sok szerencsével összejöhet hogy akad olyan hálózat, ahol nincs jelszó védelem. Mint ahogy a lottó ötöst sem lehetetlen megnyerni.

De ha biztosra akarsz menni, inkább net előfizetésre gyúrj. Azt akár még akkor is meg tudod kérni, ha már kint vagy és a csodaantenna nem segít.

2023. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

így lehet


[link]

2023. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy ez is olyan, mint egy beltéri antenna a tvhez.

Köszi a válaszokat. További szép napot

2023. jan. 31. 14:11
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt hittem, hogy ez is olyan, mint egy beltéri antenna a tvhez."

Igen, pontosan olyan. A TV beltéri antenna sem fog ingyen fogni fizetős csatornákat.

2023. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben ingyenesen használható wifi, akkor működik.
2023. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!