Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Juul ecigit és tartozékait...

Juul ecigit és tartozékait lehet venni nemzetidohányboltokban?

Figyelt kérdés
Ez lenne a kérdésem mert jo lenne podokat venni

2023. febr. 11. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Juul-t árulnak-e, de sokszor a dohányboltos liquidek gázabb minőségűek, mint amiket a theliquidcity-ről rendelhetsz. Inkább vegyél egy 5-10k közötti POD gépet, és havi egy poddal, meg két-három üveg 10ml-es liquiddel meg is leszel.
2023. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pod gépeket egyébként az eliq-ről rendelj, mert sokkal többféle van nekik, és lényegesen olcsóbbak is. Én az Ursa Nanót, a SMOK Solus szériát tudnám ajánlani, esetleg az eLeaf IORE, vagy valami Popreel is jó lehet kezdésnek.
2023. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dohanyboltokban nem arulnak,facebook csoportban tudsz venni (en is ott vettem juult is meg podokat is)
2023. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!