Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung tvn megjelent feketesé...

Samsung tvn megjelent feketeség után még meddig működik a tv?

Figyelt kérdés

Van tapasztalata valakinek?

Kb 2 hete jelent meg és az érdekelne mikor kell másik tvt vennünk, hogy fel tudjak rá lélekben készülni.


2023. febr. 26. 08:43
 1/6 Szirty ***** válasza:
38%
Csütörtökig.
2023. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen fekete? Vagy alul-felül fekete csíkja van? Ez a kábeltévénél természetes.

Ha teljesen fekete és nem ír ki semmit, a router zölden villog? Alul jobbra a kis piros pont világít?

2023. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindegy mit nézünk magán a képernyőn van egy ilyen fekete volt. Arra lettem figyelmes, hogy ez a folt ma kicsit elhúzódott jobbra... ez nem tudom jelent e valamit.

Ettől amúgy lehet tévézni, nem olyan zavaró, csak nem volt bekalkulálva az új tv ezért érdekelnének a személyes tapasztalatok...

2023. febr. 26. 22:28
 4/6 Szirty ***** válasza:

Szerintem hasonló rendellenesség esetén még konkrét tapasztalatok birtokában is közel lehetetlen megjósolni mennyi ideig marad ilyen vagy válik rosszabbá.


Főleg ha a jelenség leírása elnagyolt és részben érthetetlen.


Ha ezt a kérdést én tettem volna fel, minimum hogy készítek néhány (nem életlen) képet és a kérdéshez mellékelem.

2023. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi itt csatolok még egy képet


[link]

2023. febr. 27. 13:40
 6/6 Szirty ***** válasza:

Olyan mint ha a háttérvilágítása döglődne.

Ha így van, akkor érdemes lehet javíttatni.

2023. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!