Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lionsgate netes munkára még...

Lionsgate netes munkára még mindig lehet jelentkezni , még működik a dolog?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


Akinek nem jön le, hogy csalás, az mondjuk meg is érdemli.

2023. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaaa nem azért kérdezem csak én úgy gondoltam , hogy március elején fognak lelépni és olyan válaszokat vártam, hogy már vége.
2023. márc. 4. 10:59
 3/8 Szirty ***** válasza:
100%

"netes munkára"


Az munka hogy megnézel x időnként 10 másodperc felvételt?

2023. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

*ne etess, munka?

FTFY

2023. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem működik, lekapcsoltak mindent, csoportokat törölték.
2023. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az szép ..... Úgy megkeresném az ilyen rohadékokat ..
2023. márc. 4. 18:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint akik ilyen mocskos csalásokat csinálnak.. 🤬
2023. márc. 4. 18:02
 8/8 anonim válasza:

Bírom hogy miket kitalálnak. Kb a 100. Hasonló sztori ez. Az első nekem még 2000 táján volt. Egyik osztalytársam úgy rápörgött még az érettségit is kihagyta. Most szálloda portás. Nem lett gyémántfokozatú amarozó Monacóban.

A lionsgateről lerántottam a próbanapi 10$ vagy 5 alkalommal erre jó volt. Sajnálom azokat akik elhiszik az ilyen nyílvánvaló csalásokat. Most is volt aki 2.4m Huf fizetett be és állította nem csalás hiszen neki hónapok óta jön a pénz. Kb 2-3 lépésben szívják be az embereket. Első szinten kicsi befektetés sok jön vissza. Második mindent visszarak (komolyabb összegek) amit kersett még ez is szokott menni. Na itt borulnak el sokan. Meg se várjak hogy ez a szint kipörögjön. Jön a harmadik vérszopó ami elérhető mozdítható család haver kocsi örökség HITEL! lakás több év becsületes munka kuporgatása. Volt most is egy nagymama aki középszintű befizetéseket adott karácsonyra a családnak..... Magának vett egy nyugdijas M3!!!!!!!!! Csomagot 8MILLlIÓFORInTÉRT!!!!!!! 8 000 000FT az az nyolcmillió!!!!!!!

2023. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!