Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Órásmesterek! Van alapja a...

Órásmesterek! Van alapja a gondolatomnak?

Figyelt kérdés

Ha megveszek egy automata órát újonnan akkor van arra esély arra, hogy az csontszáraz belül?

Ha elviszem egy órásmesterhez, hogy nézze át, esetleg olajozza meg, kalibrálja be, akkor azzal valószínűleg megnövelem az élettartamát, nemde?

Azt tudom, hogy egy komoly svájci vagy japán óra esetében nem kérdés, hogy ilyesmit nem kell elvégezni, de az adott óra amit kinéztem kínai, így bennük annyira nem bízok, hogy mennyire igényesek a termékre amit kiadnak a kezükből...



2023. márc. 4. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Esély van. Itt érdeklődj:

[link]

2023. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva olyan órát nem vennék meg, aminek egy elönye, hogy olcsó, cserébe nem biztos, hogy müködöképes
2023. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

" amit kinéztem kínai, így bennük annyira nem bízok, hogy mennyire igényesek a termékre amit kiadnak a kezükből"


Azt ugye tudod, hogy rengeteg "márkás", nagynevü termék is Kínában készül már régóta?!?!?!

2023. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kinait ugy érted, hogy a kinai piacon nézted ki magadnak akkor reális a veszély. Ha a gyártásra és megbizhato üzletben veszed akkor meg ne aggodj.
2023. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 DK-s ***** válasza:
Én arra látok nagy esélyt, hogy ha bemész egy órásmesterhez egy "kínai" órával, akkor elhajt a búsba.
2023. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A Vostokoknál ez mindennapos, de a kincsáknál sem árt ránézni főleg amelyik noname kínai szerkezetes.


5

A legtöbb kínai szerkezet japán meg svájci koppintás, szóval simán le tudják szervizelni.

2023. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
5.-nél a pont. Az én 3-4 órás ismerősöm nem vállal kínai órát, mert nem vállalja a felelősséget a zsákbamacska minőségért.
2023. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7

Akkor ismerősöd nem túl okos, mert a legtöbb kínai órát pl Pagani Design, Cadisen stb Seiko meg Miyota szerkezetekkel szerelik, vagy pedig ETA koppincs Sea-gull szerkezetekkel.

2023. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Írd meg nekik! Pl. Hantos Lacinak.
2023. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
A 9. válaszom a 8.-nak szól!
2023. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!