Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol vehetek viszonylag halk...

Hol vehetek viszonylag halk ébresztőórát?

Figyelt kérdés

Eddig a telefonom ébresztett, viszont ezt száműzném a hálószobából, és vennék helyette egy ébresztőórát.

A fő szempont, hogy halkan ébresszen, mert érzékeny a fülem. A telefonom leghalkabb hangereje is sok néha, az ébresztőórák többsége meg lényegében jumpscare kategória nekem :D

Van valakinek tapasztalata az átlagnál halkabb/állítható hangerejű ébresztőórákkal? Nagyon hálás lennék, ha tudnátok konkrét márkákat, típusokat, boltokat, akármit ajánlani.



2023. márc. 19. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod száműzni a telefont?
2023. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Válassz másik ébresztési hangot! :-)
2023. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért szeretném száműzni a telefont, mert nincs önkontrollom, és ha már ott van az ágyam mellett, képtelen vagyok megállni, hogy ne nyomkodjam értelmetlenül és irreálisan sokáig, amikor már rég aludnom kéne :D Jót tenne az egészségemnek, ha látóhatáron belül se lenne.

Köszi a tanácsot, de kifejezetten olyan megoldást keresek, amivel a telefont helyettesíthetném.

2023. márc. 19. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha nincs önkontrolod akkor mindegy hiva teszed, mert kimész ért...

Az ébresztők lényege, hogy felébresszen, ezért általában hangosan, figyelemfelkeltő hangon szólnak..

Esetleg egy okosórát ajánlanék, ami a csuklódon rezegve ébreszt,

2023. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem az önkontrollom megfejtését kértem, szerencsére az ébresztőórák funkciójával is tisztában vagyok, illetve én is érzékeltem már, hogy általában hangosak. Továbbra is reménykedem, hogy létezik olyan ébresztőóra, ami fajtájának alaptermészetét meghazudtolva képes halkabb hangerővel működni. :--)

Az okosóra viszont jó ötletnek tűnik, köszönöm, utána fogok nézni. Esetleg tudna valaki konkrét típust ajánlani?

2023. márc. 19. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Illetve alvás közben mennyire zavar 3gy óra karodon? Férfi vagy nő vagy?
2023. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb 10000 forintnál többet nem szívesen költenék rá, bár őszintén nem tudom, hogy ez mennyire reális elképzelés. Egy egyszerű noname darab is szuper lenne, amíg ezt a funkciót betölti. Nem zavarna alvás közben, és nő vagyok, de férfiaknak tervezett órával sem lenne bajom.
2023. márc. 19. 20:12
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Digitális képkeret nagyon jó, szokott lenni naptáróra funkció, ébresztő is.

Egyik Sencort ismerem, 5 féle ébresztőhang, abból egyik kakaskukorékolás.

Hangerő 3 szint, ebből a halk elég gyenge.

Külső hangfájl nem állítható be, noha kártya sincs benne, de az a gyanúm, hogy akkor sem lehetne mást választani.

De ez 20 ezer, legfeljebb a használt piacon kapható jobb áron.

2023. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Létezik egyébként telefont helyettesítő telefon is.

Amikor valaki régebbi, megunt, akármilyen telefont vesz elő a lomtárból vagy ahonnan akar éppen. Amivel netezni nem is lehet.

Előbb kimaradt, hogy a képkerethez van egy kis távszabályzó is, amivel leállítható az ébresztés.

2023. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem jó neki. Marad anyuci kérlelése :-P
2023. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!