Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Híváslista lekérésnél milyen...

Híváslista lekérésnél milyen adatokat ad meg a szolgáltató?

Figyelt kérdés

Otthoni, vezetékes telefon híváslistáját (Telekom), ha lekérem akkor az tartalmazni fogja a kimenő és a bejövő hívások listáját is? Vagy csak a kimenő lesz rajt?

Próbáltam érdeklődni a szolgáltatónál, de különböző válaszokat kaptam a kérdésemre...

A bejövő hívások beazonosítása lenne a lényeg, lévén, hogy valaki késő éjjel azzal szórakozik, hogy telefonálgat...

Ha a hívásrészletezőn ez nincs rajt, akkor milyen módon lehetne kideríteni, h ki a telefonáló?



2023. márc. 27. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kimenőt kapod meg, ugyanúgy mint a mobilnál is. Azt egyszer én is lekértem. Esetleg be kellene szerezned egy olyan telefont ami kiírja a hívószámot.
2023. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A telefon, ami kiírja a telefonszámot, azt akkor is meg tudom nézni, ha épp nem sikerült felvennem a telefont? Azaz látszik rajt úgymond nem fogadott hívásként?
2023. márc. 27. 17:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak a kimenő van rajta a hívásrészletezőn.


Az a készülék ami hívószámkijelzős tudja a nem fogadott hívásokat is listázni.


Másik lehetőség, hogy átirányítod a mobilodre a vezetékes telefont és a mobilon ki fogja írni a telefonszámot.

Persze csak akkor ha számmal hívogat. Ha letiltja a kijelzését, akkor nem lehet beazonosítani a hívót.


rajt -› rajta

2023. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A híváslista a nevében is mutatja, hogy amilyen számokat hívtál, azok vannak benne. Illetve azok, akik fel is vették a telefont. Az nincs benne ha csak megcsörgettél valakit.

"A bejövő hívások beazonosítása lenne a lényeg, lévén, hogy valaki késő éjjel azzal szórakozik, hogy telefonálgat..."

Az az ó listáján szerepel.

"milyen módon lehetne kideríteni, h ki a telefonáló?"

Megkérdezed tőle.

2023. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Az a gond sajnos, hogy a zaklatónak jogai vannak, ha ő letiltja a számát, azt a szolgáltatód sem adhatja ki, semmiféle formában.

Ebben az esetben rendőrségi feljelentést lehet tenni, nekik kiadják és ők esetleg figyelmeztethetik, de még akkor sem mondhatják meg neked, csak ha bírósági végzést mutatsz fel.

Legalábbis régebben ez így működött, még a vezetékes korszakban.

2023. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%
Pontosabban a titkosított, tehát a telefonkönyvben (vagy manapság online) sem nyilvános számokra gondoltam.
2023. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a segítő kommentet... Ahogy a kérdésben is írtam fent, lévén, hogy valaki késő éjjel szórakozik a hívogatással, majd biztos udvariasan bemutatkozik, ha rákérdezek, hogy kicsoda... Főleg, h kb egyből leteszi a telefont, ha felvettük.
2023. márc. 28. 10:11
 8/14 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, ez lett végül, átirányítottuk mobilra a vezetékest. Meglátjuk...
2023. márc. 28. 10:13
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Nekem a Telekom HGW admin felületére belépve megtalálható a híváslista:


Missed calls

Received calls

Dialed outgoing calls


Mindegyikből az utolsó 100 db, időpontokkal együtt. De a titkosított számok csak egy P betűvel jelennek meg.

2023. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 HGW admin felület? Az micsoda? Ezt a telekomos fiókon belül találom valahol?
2023. márc. 28. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!