Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már 2 napja valamiért nem...

Már 2 napja valamiért nem tudok belépni az Instagram fiokómba. A megerősítő kódot nem kapom meg a telefonszámomra és egyszerűen nem tudok belépni. Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
már napja valamiért nem tudok belépni az Instagram fiokómba valamiért. Számomra érthetetlen módon, egy edzés után léptem volna be a instába, majd arra lettem figyelmes, hogy megkapom az üzeneteket értesítésként, de amint rámegyek nem jeleníti meg az új üzeneteket csak azt írja ki hogy hálozati hiba. Azóta kidobál a profilomból és már egyáltalán nem tudok belépni, hiszen amikor beírom a jelszavamat kapnék vissza megerősítő kódot telefonszámon keresztül, de egyszerűen nem kapom meg a kódot. Mindennel próbálkoztam már jelszót cseréltem nyilván letöröltem nagyon sokszor,de egyszerűen nem jó. Ha valaki bármiben tud segíteni vagy tapasztalt màr ilyet nagyon megköszönöm ha segít, elégge fontos lenne, hogy visszaszerezzem. Amikor belépek és beírom a jelszót egyébként ezt írja ki egy pillanatra: az oldal jelenleg nem érhető el. Ezt egy olyan műszaki hiba okozhatja, amelynek elhárításán jelenleg is dolgozunk. Próbald meg újra betölteni az oldalt.

2023. ápr. 6. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld más eszközről.
2023. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Na, mar megint egy instafuggo, aki idegrohamot kap, ha ket napig nelkuloznie kell azt az agyleepito szemetet. Inkabb ragadd meg az alkalmat, es szokj le rola.
2023. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!