Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most akkor kell fizetni a...

Most akkor kell fizetni a sweet tv-ért?

Figyelt kérdés
Sziasztok nerég kiprobáltam a sweet tv-t ingyenes 15 napig nincs megadva sehol bankártya adatom,mert nincs bankártyám.viszont nem tudom hogy kellene lemondani mert nem akarok semmit fizetni. Vsak kiprobálni akartam. Vagy csak hagyjam hogy járjon le a 15 nap?

2023. ápr. 6. 23:30
 1/3 Zzzoli ***** válasza:
70%

Nincs megadva bankkártyaszám sehol, akkor mitől tartasz.

Egyébként ha meglenne adva sem kellene tartani semmitől, úgy mint a többi streaming szolgáltató, ez is lemondható bármikor.

2023. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm bégül emailben is írták hogy 15 nap után automatán vége és nem kell fizetni csak ha akarom nézni
2023. ápr. 7. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez a gondom, a google play előfizetésekből nem tudtam törölni mert eleve nem is jelenítette meg! Töröltem a fiókot, remélem megoldódott a probléma.
márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!