Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már az összes Tesco áruház...

Már az összes Tesco áruház megszütette a műszaki/elektronikai részlegét (TV, monitor, stb.)?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2023. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
igen
2023. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de amelyikekben jártam, ott igen. Nem véletlen, hogy sok helyen a MediaMarktnak kaidták a területük egy részét.

Egyébként 20 éve még számítástechnikai dolgokat is lehetett a TESCO-ban venni. Számítógépeket, perifériákat, még anno volt TESCO Technika vezeték nélküli billentyűzetem is. Sőt, a saját márkás kártyaolvasót mind a mai napig használom. De aztán hamar megszabadultak ettől a területtől.

2023. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Még néhány éve is árultak ilyeneket.
2023. ápr. 18. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én jópár éve már alig láttam számítástechnikai dolgokat. Voltak, tény... de leginkább csak egy-két notebook, meg inkább játékkonzolokkal kapcsolatos dolgok voltak. Most meg már az sem.

Emlékszem, akkor ismerkedtem mélyebben a számítástechnikával, akkoriban jártam főiskolára, Ethernet, VGA, stb. kábeleket majdnem mindig onnan vettem. Sokszor játékszoftvereket is. Nem AAA címek voltak, de pl. az "Ezt Vedd Meg" sorozat kifejezetten tetszett, és főiskolás pénztárcával is vállalható volt. Saját márkás írható CD-k is voltak, és ami meglepő, hogy nagyon jó minőségűek. A 20 éve megírt TESCO cd-im 100%-a olvasható. Egyszer még olyan hírt is olvastam, hogy a TESCO saját szoftvereket is forgalmazni akar. Kíváncsi lettem volna, hogy mi lett volna belőle. :-) De aztán elindul az a folyamat, hogy egyre inkább kivonulnak a technikai dolgok forgalmazásából.

2023. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik úgy kezdte, hogy minden volt, és mindegyik leépült, mint a heroinisták.

Én is vettem játékszoftvereket ezekben, és nyálcsorgatva néztem a filmes kordszak utolsó Canon és Nikon tükörreflexes fényképezőgépeit. Fotóstáskákat is vettem ezekben. :D


Az olyanokat végkép nem értem, hogy a grillcsirke miért tűnik el. Mindig elfogyott, a húspultosnak volt annyi ideje, hogy kezelje, satöbbi.

2023. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez amúgy valamilyen szinten szomorú, dehát ők tudják.
2023. ápr. 18. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja sok kaljobb volt régen.
2023. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

szülőhazájában a teszkó olyan szintű üzletekkel rendelkezik, mint itt egy penny, aldi vagy lidl. valamiért itt első betelepüléskor csak gigamegaultrahatalmas üzleteket erektáltak. most downsizing van, mindenki húzza a nadrágszíjat. addig marad a teszkó az országban, míg nertársaink támgatják őket kedvezményes adózással.

a brexit után csoda, hogy még mindig itt vannak.

2023. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én egyébként jobban szeretem a nagy szupermarketeket a lidl vagy Peny méretű boltokhoz képest. Egyszerűen mindent kapni.
2023. ápr. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!