Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen pénzgyűjtő app van?

Milyen pénzgyűjtő app van?

Figyelt kérdés
Mármint ez alatt,olyan appra gondolok,hogy pl.: Telefont szeretnél venni,és megadod az árát,és így szépen lassan az appban gyűjtöd rá a pénzt (virtuálisan csak). Milyen appok vannak,amik az előzőekben leírtakat takarják?

#pénz #app #gyűjtögetés #pénzgyűjtés #Pénzgyüjtögetés appban
2023. ápr. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Revolut
2023. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Excel
2023. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Na ezt nem értem. Ha virtuálisan gyűjtöd a pénzt, akkor mi értelme van? Rendesen gyűjts.


Amúgy meg ott gyűjtöd, ahol akarod. Én általában nem veszem ki bankszámlámról a fizut, és ott gyűlik a lovetta, amit kis időközönként elverek szórakozásra, a maradékot meg befektetem okosba'. Bár most a héten épp revolutra küldtem egy 100-ast, vettem ojrót 373-on.

2023. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez minek app? Felírod egy cetlire, hogy van 500 forintom (pedig nincs is) Ez elég virtuális, nem igaz?
2023. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!