Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amazfit okosórát ajánljátok?...

Amazfit okosórát ajánljátok? Mire érdemes vásárláskor figyelni? Szilikon vagy bőr szíj a jobb?

Figyelt kérdés
Okosórát szeretnék vásárolni, és első körben az Amazfit GTS 3 órát néztem ki, ami tetszene, plusz megfelelne. Nincsenek túl nagy igényeim, de tulajdonképpen nem is tudom, hogy mire érdemes figyelni az okosóráknál. Mondanátok bármilyen tippet, ötletet ezekkel kapcsolatban?
2023. ápr. 25. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve az is kérdésem lenne, mennyire számít, hogy mikor dobták piacra az órát? Ez például 2022. január környékén kerülhetett a boltokba. Lehet, hogy minél újabb, annál jobb? Vagy az okosóráknál nem olyan gyorsan jönnek az újabb és újabb technológiák?
2023. ápr. 25. 15:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem gtr 2e, vagy valami ilyesmi van. Teljesen jó, amire nekem kell. A szilikonszíjtol valami nyavaja lett a bőrömön, bőrgyógyász kezelte ki. Azota bőrszijjal hordom, kutya bajom.
2023. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
amazfit nekem nem jött be annyira sokszor nem mentete el az adatokat mikor telefonal szinkronizåltam .most egy samsung watch5 van ez jobb .
2023. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!