Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet billentyűt vásárolni...

Hol lehet billentyűt vásárolni laptopra?

Figyelt kérdés

Eltörött a Ctrl gombom, ahogy látom az ég világon sehol nincs lehetőség egyetlen billentyű vásárlására, de tényleg csak egy műanyag pöcök tört el, mi a francot lehet csinálni ilyenkor? Farigcsáljak kis kampót fogpiszkálóból és ragasszam rá pillanatragasztóval? Kész vicc, hogy ilyen triviális problémára nincs megoldás.


Alternatívaként amerikából tudok rendelni 4000 forintért egy műanyag pöcköt, ami végső megoldásnak nem rossz de ha lehet megúsznám e nélkül.



2023. ápr. 29. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezerért egy usb-s billentyűzet és végre rendesen tudsz majd gépelni is:)
2023. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy ugyanilyen leselejtezett gépet és átrakod arról.de vannak akik javítanak ilyet pl pcmentor..
2023. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jók amiket mondtok,csak az a helyzet hogy nekem ilyen pöpec gaymer laptopom van. Egyrészt a billenytűzet nagyon fasza rajta úgyhogy nem akarnám lecserélni mechanikusra, ráadásul a laptop elé berakni a billentyűzetet elég kényelmetlen, messze van úgy a képernyő.


Nagyon speciális a billentyűzet úgyhogy a selejtezett verzió nem tudom működne e, hol lehet egyáltalán ilyen bontóba menni ahol körül lehet nézni, van e pont egy olyan billentyűzet?


A Pcmentor pöpecnek tűni, nekik írtam is, remélem tudnak ilyensmivel segíteni.

2023. ápr. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!