Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a laptop...

Miért kapcsol ki a laptop random ?

Figyelt kérdés

A laptop kapot egy új Windows 10 Itsc operációs rendszert mert nem a legerősebb szerkezet és Szegény elég lassucska volt az alap Windows 10 el szinte használhatatlan


Az operációs rendszer váltás megoldotta a problémát azomban azota folyamatosan kikapcsol egy idő után


A melegedés lehetőség nem áll fent, és valószínűleg nem is a laptop hibaja mert a frissítésig nem volt problema az energia takarékos üzemmód ki van kapcsolva kapcsolva


nem tudom megfejteni mi lehet a probléma :/



2023. máj. 3. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen kikapcsol aksi és hálózati üzemről is ? Akksi hiba esetén megtörténhet , hibas vagy régi az aku.
2023. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy hardveres a probléma mivel eddig semmi hasonló nem jelentkezett ha töltőn van is ugyan úgy fenn áll a problema


Valszeg valami szoftveres nyavaja lesz csak nem tudom kitalálni hogy micsoda a bios-hoz annyira például nem értek lehet ott is van valami opció de az is lehet hogy csak valami általános beállítás felett siklottam át

2023. máj. 3. 17:27
 3/4 Farkas999 ***** válasza:
Mit látsz az eseménynaplóban?
2023. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz tiktok videokat vagy a jelenséget filmezd le kérdezz rá mi lehet ....
2023. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!