Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EXXELIA nevű francia elekjtron...

EXXELIA nevű francia elekjtronikai cég termékeiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

látom, 11,6-os tabletet, 64GB ram, 512GB HDD-vel, 3,2 procival (10 magos), 8800-as akkuval, szóval így adatok alapján jónak tűnő tabletet pl 30 ezerért kínál még az Aliexpressen is.


csak elbizonytalanodtam, hogy valóban francia-e na meg hogy ezek az adatok amolyan kínai módon értelmezendők (tehát mindennek a negyede-ötöde és még ugy is gagyi) vagy valósak?

Van esetleg valakinek ilyen tablete, egyéb Exxelia műszaki cucca?



#tablet #Exxelia
2023. máj. 4. 14:41
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Mondok egy példát, HP laptop. Kell nekem driver. Irány: hp.com.

Nem drivers.akármi hulladék reklám oldalak.

EXXELIA.

Kell neked driver. ----> ???

Ha érted.

2023. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A francia Exxelia:

[link]

egy elektronikus komponenseket - kondenzátorokat, szűrőt, ellenállásokat - gyártó cég. Tabletet hivatalosan nem készít.


Amit az Aliexpressen látsz, az valósíznűleg kínai, olcsó, terméktámogatást nélkülöző gagyi.

2023. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, hát akkor off. csak itthon meg egyszerűen nem találni nagyobb méretűt, és főleg ilyen paraméterekkel.

de persze ha bizonytalan, akkor inkább nem

2023. máj. 4. 17:16
 4/7 A kérdező kommentje:

na de ha végül is csak az a gond, h nincs meg egy driver ...

szerintem egy tabler esetében ez nem akkora gond, hát itt nem kell nyomtató meg semmi egyéb. a mostani is kb 6-7 éve úgy van, ahogy vettük és kész, soha semmit nem telepítettünk rá.

hát jó kérdés. mert értem én h nem egy csúcs, de filmnézésre kb jó, ha igazak a megadott paraméterek. ilyen méretűt ilyen árban tuti nem veszek itthon, de még a duplájáért se. na majd agyalok :)

2023. máj. 7. 13:01
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Múltkor talán túl gyorsan olvastam a kérdést, valami laptopra gondoltam és Windowsra.

De ha ez egy Androidos tablet, az egy más helyzet.

2023. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"értem, hát akkor off. csak itthon meg egyszerűen nem találni nagyobb méretűt, és főleg ilyen paraméterekkel."

Lehet találni:

* [link]

* [link]

de értelemszerűen - a nagy mennyiségű RAM és a magas órajelű CPU miatt - drága lesz.


"na de ha végül is csak az a gond, h nincs meg egy driver ..."

Nem az a fő probléma, hanem hogy nem lehet tudni, hogy ki a pontos gyártó, nincs terméktámogatás, a jótállást nem tudod érvényesíteni.

2023. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6- igen, értelek. hát pedig egyre inkább ebbe az irányba megyünk. nem olyan rég is azu egyik kínai gyártó közölte, hogy ő legyártja az X mennyiséget harmad áron is, minden műszaki adat egyezik, csak annyi, hogy úgy éri meg nekik, ha eladja és vége, se garancia se visszaküldés, semmi. szóval ezt bele kell kalkulálni az egészbe. cserébe olcsó.

ahogy látom a dolgokat, nem is olyan sok idő, és kb így fog működni a legtöbb dolog.


épp most magamnak néztem egy elég jó és drága éjjeli távcsövet, és 880 EUR, "ha rendesen veszem meg", de ha lemondok a 14 napos visszaküldésről és a garanciáról, akkor csak 250 EUR. egy asz egyben ugyanaz a termék, ugyan abból az üzletből.

most erre mit lehet mondani?

ha belegondolsz, a garancia ma se igazán működik a gyakorlatban. van egy meghibásodott Sony kamerád, és? elviszem a márkaszervízbe, persze lövésük nincs, mi lehet, kiküldik Lengyelországba, mert állítólag ott van a Sonynak valami nagyobb szervize, és ott is csak kisebb %-ban tudják megjavítani, a nagyobb % kuka. és vársz fél évet.

szóval ... nehéz ügy, de szerintem pár év és így fog működni főleg az elektronikai ciccok piaca.

2023. máj. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!