Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát vegyek?

Milyen okosórát vegyek?

Figyelt kérdés

Szempontok: (viszonylag) pontos egészségügyi adatokat mutasson, ne menjen hamar tönkre és ne legyen drága; legyen lépésszámlálója (+design; kerek kialakítás előnyben)


Nem tudom milyen árban lehetnek az erre a célra megfelelő órák, szóval 2 árkategóriában gondolkozom: max 30 000-ig és max 50 000-ig.



2023. máj. 13. 15:58
 1/4 anonim válasza:
amilyet akarsz
2023. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem írni: Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonom van.
2023. máj. 13. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a max 30 ezer forintos kategória gyakorlatilag majdhogynem a hulladékot jelenti. Én ezt el is engedném.

Max 50 ezerig is nagyon izzadni kéne, de ha még egy pár ezer forint többletköltség belefér és nem probléma az, hogy naponta tölteni kell, akkor szerintem jelenleg ebben az olcsóbb kategóriában egyértelműen a Samsung Watch 4 a legjobb. Kétféle méretben van (40 és 44 mm azt hiszem), van LTE képes és anélküli verzió is.

Mindegyik típusa sokkal többet tud, mint amit te szeretnél és árban is már 50-től indul.


A nagyon olcsó vackokkal az a probléma, hogy gyakorlatilag minden általuk mért adat MAXIMUM nyugalmi állapotban jó. Fizikai aktivitás esetén lassan követi le a pulzusod változását. A véroxigén mérő, EKG pedig lényegében mindegyik órában a legnagyobb jóindulattal is "kérdéses" megbízhatóságú, ha meg engem kérdezel, akkor egyenesen kamu.

2023. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Huawei Watch Gt szériáját tudom javasolni. Nekem már lassan 4 éve megvan az első kiadás, és még mindig teljesen jó az akkuideje, igaz én ritkán használom a GPS-es adatrögzítést, ami jobban merítené az aksit. Szerintem amúgy felesleges mindenféle csodaegészségfunkcióval felszerelt órát venni, ez még ugyan butácska, az újabbakhoz képest, de már ez is tud lépésszámlálás, alvásfigyelést meg egy csomófajta edzésfigyelést, de ezeket kb 2 hétig ha nézegettem, aztán csak elvétve. Most is csak a motoros útvonalamat rögzítettem vele. :)
2023. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!