Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha eladok valamit és postával...

Ha eladok valamit és postával utánvéttel küldöm akkor hány munkanap amíg a pénz megjön?

Figyelt kérdés

Eladtam egy konzolt és postával utánvéttel kérte az illető.

Megírta az illető, hogy átvette, a kérdésem az, hogy mikor jön meg a pénz? Már a 2. Nap várok



2023. máj. 17. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Megadtad a postán a számlaszámodat vagy kp kérted a postai kifizetést? Az előbbi gyorsabb, az utóbbi lassú.
2023. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
1-2 hét.
2023. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5-6 nap . DE az utánvét senkinek sem garancia mert ha nem veszik át te buktál , a vevő nem bonthatja ki megnézni és utána fizet . Ezt csak új holmik estén lehet kérni jelezve a cégnek és bibi esetén jegyzőkönyvezni . Tevhit hogy a csalás utánvéttel megakadályozható és az előreutalas az átverés .
2023. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néhány héten belül viszi majd a postásbácsi. Én ezért nem szórakozok már hagyományos utánvéttel... Várjon rá akinek hét anyja van.
2023. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem foxpost-al küldted? Sokkal olcsóbb illetve az utánvét is gyorsan megjön.
2023. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sőt, most már rengeteg MPL-automatát is telepítettek az országban. Ugyanúgy működik, mint a Foxpost; picit olcsóbb is.
2023. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kp.-ben kéred 1-1.5hét..

Én sem értem miért ül rajta a posta,én automatába szoktam küldeni,ott kifizetik kártyával tehát a pénz rögtön a posta számláján van.Csak egy automata üzenetet kellene kapnia helyi postának -mondjuk másnap -hogy adják oda kp.-t kézbesítőnek és vigye ki...

Jó,legyen 2-3nap,de 8-10munkanap?

2023. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várhatsz böven .
2023. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!