Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen online tv csatornákat...

Milyen online tv csatornákat tartalmazó szolgáltatók vannak amik legálisak is Magyarországon?

Figyelt kérdés
A sweet.tv és a direct one amit találtam, de ezek nem tudom mennyire megbízhatóak.
2023. máj. 21. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Telekom TV Go, külön elő lehet fizetni rá akkor is ha nem vagy Telekom előfizető.

Yettel MyTV, erre is elő lehet külön fizetni, sőt ez régen csak így volt, mostanában kezdtek árulni boxot.

2023. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a Telelom tv go okostv-n nem érhető el. Samsungunk van.
2023. máj. 21. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tévén akarsz tévét akkor keresd fel az internetszolgáltatód, egész biztos van tévé szolgáltatásuk is ami csomagban a nettel még általában olcsóbb is mint egy önálló előfizetés.
2023. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!