Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch akkor is méri a...

Apple watch akkor is méri a pulzust, ha leteszem mondjuk az asztalra. Az enyémnek van valami hibája vagy másnál is így van?

Figyelt kérdés

Vettem egy Apple watchot. Mértem rajta a pulzusomat, aztán letettem az asztalra. Mentem vissza egy pár perc múlva, láttam, hogy ugyanúgy méri a pulzust, mutatta a friss eredményeket. Úgy, hogy már percek óta az asztalon volt.

Ezt többször is kipróbáltam utána, és ugyanúgy mérte, mikor pl 10 perce az ágyra volt letéve.

Szóval kicsit elment a bizalmam iránta...

Akinek okosórája van, nektek is mér pulzust, ha mondjuk leteszitek az asztalra?



2023. máj. 23. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy eredeti?


Nekem egy olcsóbb Huawei órám van, de az egyből "észreveszi", ha leveszem

2023. máj. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És hogyan mért? Csak kiírta a számot?

A hátulján világított a két kis lámpa?

2023. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem samsung galaxi watch 4 csinált ilyet - töltés közben 161-es pulzus én is elgondolkodtam h akkor most a többi mérés.
2023. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek az optikai pulzusmérők pontatlanok, főleg a csuklón, ahol nagyon csontos a kar és nagyon sokszor bezavar a mozgás. Ezt kompenzálni próbálják szoftveresen, akkor is becsül valamit, ha a szenzor nem látja jól az ereket. Valószínűleg ez történt, mikor levetted, illetve nem ismerte fel, hogy nem csuklón van, ez felülettől is függ.
2023. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1

Igen, a hivatalos Apple oldalról rendeltem.

Apple Watch SE


#2 Igen, világított a zöld a hátulján.

2023. máj. 23. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Átjárja valakinekca szelleme az asztalt. Akkor csinál ilyet.
2023. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a pulzusmérést te indítod, akkor normális, hogy próbálkozik akkor is ha nincs a kezeden.

Automata üzemmódban viszont nem kellene mérnie.

Ha ez sokszor előfordul, akkor érdemes újraindítani, vagy inkább visszaállítank gyári állapotra és újra beállítani.

2023. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nem mér pulzust asztalon akkor sem, ha ott indítom el, akkor sem, ha mérés közben rakom le. Most próbáltam ki.
2023. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az enyém minden felületen mér. Akkor is ha ott indítom el, akkor is, ha mérés közben teszem oda.

Legtöbbször teljesen reális (60/70-es) pulzust mutat az asztalnak/ágynak is.

Már én is csak a szellemekre tudok gondolni. Vagy életre kelt az asztalom :)

2023. máj. 24. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
3-vok , nekem is pl párnán is mért meg asztalon is.
2023. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!