Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AKG WMS 420 rendszeremmel mi...

AKG WMS 420 rendszeremmel mi lehet a gond, és mi lehetne megoldás rá? Kérlek csak az válaszoljon, aki ténylegesen ért hozzá. Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval. Az a gondom vele, hogy néha, és mintha egyre gyakrabban, beszéd közben valami féle sistergés halaltszik. Minden alkalommal más és más felszerelésre, hangosítás rendszerre van rákötve, szóval nem az lehet, hogy egy adott wireless system zavarja.

Nem köthető semmihez, úgy értem nem távolodom el a vevőtől vagy valami, nem is handling noise-ról van szó. Nem túl hangos, viszont elég zavaró tud lenni.

Mi lehet a gond vele? Illetve mi lehet a megoldás? Köze lehet a megoldásnak a squelch beállításokhoz..?

Illetve régebben nem volt ilyen gond. (Nem túl régi maga a rendszer, nincs megfáradva. Mindössze kb 30 alkalommal volt használva, és soha nem órákon keresztül, szóval ez nem opció).

Valaki?


Kérlek, ténylegesen csak hozzáértő válaszoljanak, esetleg ha ismertek valakit (pl. hangtechnikus stb), és egy elérhetőséget adtok, azért is nagyon hálás lennék!


Köszöntem



2023. máj. 24. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!