Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ASUS...

Mi a véleményetek az ASUS X515EA-BQ1210W Notebookról ???.

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodok laptopban amióta XBOX Series S-en játszok, a PC sok áramot fogyaszt hogy azon nézzek neten filmet, vagy netezzek, illetve torrentezzek.Szóval egy olyan laptopot akarok magamnak ami erre alkalmas, azt nem tudom hogy arra alkalmas lenne e hogy erről laptopról streameljem azokat a játékokat jobb minődégben mint XBOXon amit XBOX Series S-en játszok.
2023. máj. 28. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted kevesebbet fogyaszt egy laptop?egy kicsivel lehet,de a laptopot meg is kell venni ami százezres tétel.ennyire nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel hogy hülyeségekre szórnád el?
2023. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Van energiatakarékos mód, a processzort is vissza lehet fogni általában, csak ezért szerintem sem érdemes, ráadásul ez (Asus X) eléggé fapados széria.
2023. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hosszútávlatban gondolkodok. A PC nem hordozható, és torrentezésnél gondolom a sokkal nagyobb teljesítmény miatt is alapból sokkal nagyobb a fogyasztása. Mivel már nem játszok PC-n el akarom azt adni és abból venni egy Laptopot azokra a célokra amiket felsoroltam.
2023. máj. 28. 17:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, én nem szoktam ezekkel foglalkozni mint processzor visszafogása, bekapcsolom és tegye a dolgát a friss szoftverek mellett. Korábban PC-nél fontos volt az erős játék teljesítmény mivel nem lehetett fps játékoknál használni egeret és billentyűzetet, de ma már lehet, és ezért túl drágává vált a PC fejlesztés nekem, és i7 8700K meg GTX 1070 és a többi komponens gondolom alap dolgok használatánál is jóval magasabb fogyasztást etedményezne mint ez a Laptop amit játékra nem használnák.
2023. máj. 28. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy 100 vagy 200 év alatt térülne meg az áramszámlád a befektetett összegből. De persze vegyél laptopot.
2023. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát mivel sokat torentezek ami meg magában foglalja azt is hogy sokat kell a PC-t csak azért bekapcsolva hagyni hogy a seed idő megtérüljön így elég hamar. Egy gamer PC fofyaszt óránként üres járatban is biztosan 200 watt áramot, ezzel szemben szerintem egy olyan laptop ami arra alkalmas amit kérdeztem ( oké biztosan streameléshez nem ) akkor sokkal kevesebbet fogyaszt. De segítséget kértem és nem kritizálást.
2023. máj. 28. 18:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Én első körben vennék egy fogyasztásmérőt. Lehet, hogy sokkal kevesebbet fogyaszt. Vagy olvasd le a villanyórát este és reggel is.
2023. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 8700k az igp-t használja alapesetben,nem a 1070-et.de a proci fogyasztása is minimális ha nincs terhelve.szóval.a 200W meg sem közelíti a valóságot.
2023. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké, de fontos a hordozhatóság is. Meg mivel egy monitorom van és arra az XBOX Series S van dugva, így PC megjelenítőnek a TV-t használom, na most közelről böngészésre használni egy 1.40m átmérőjű TV kijelzőt nem jó nézni. Na meg ugye akkor az egeret és billentyűzetet is dugdossam XBOXból PC-be és fordítva nem praktikus. Most ha meg vennék egy monitort meg másik billentyűzetet és egeret akkor vennem kellene egy nagyobb asztalt is mert a TV és 2 monitor nem férne el egy asztalon és a két billentyűzet két egérrel, meg a kábel is sok lenne. Szóval a praktikusság miatt is gondolkodok egy olyan laptopba ami netezésre - filmezésre alkalmas mert nem kellenek kábelek csak töltésnél, hordozható, játszani nem akarok rajta ha csak régi játékokkal mint NFS Undergorund 1-2, meg Medal Of Honor játékok kampánya, meg hasonlóak. A mai játékokhoz meg ott van nekem a Series S. Oké mint megtudtam az UHD Graphics nem alkalmas arra hogy az XBOX játékokat ezen a laptopon streameljem. Amúgy köszi a tanácsot veszek egy fogyasztás mérőt, de abból milyet vegyek ami nem drága pl 10 ezer Ft-tól nem sokkal drágább, de közel pontos eredményt mutat ???.
2023. máj. 29. 09:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értek a fogyasztásmérőkhöz, csak eszembe jutott. Viszont kábelek dugdosása nélkül is tudod használni a monitort az Xboxszal együtt egy notebooknál sokkal olcsóbb HDMI-elosztóval (HDMI-switch). Vagy vehetsz KVM-switch-et is, nem tudom, milyen igényeid vannak.
2023. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!