Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bluetooth fülhallgató Xiaomi...

Bluetooth fülhallgató Xiaomi telefonhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Xiaomi mi true wireless earphones 2S-em van, ami nagyon jól bevállt, kb másfél éve használom, most most kezdett el elromlani, furán szól, szakadozik, rossz a mikrofonja, ami érthető, amellett amennyit használom, eső gyakran érte, kiesett a zsebemből stb.

Szeretnék venni egy újat, kb hasonló árban (20-30k körül), a szilikonosakat nem szeretem, inkább az (ötletem nincs mi a rendes neve) olyanokat, mint amilyent most használok. Mit ajállotok? Árukeresőn nézelődtem, de nem igazán jutottam semmire.

Telefonom egy Xiaomi 11T pro


2023. jún. 5. 11:58
 1/1 GRAF612 válasza:

Szia

A Xiaominak van saját fülhallgatója ami jó választás lehet.

Egyéb márkában én a BlitzWolf ot mondanám. Igazából minden telefonhoz használható minden vezetéknélküli fülhallgató csak azt kell megtalálni ami a személyes igényeidnek megfelelő.

2023. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!