Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli telefonba 800...

Vezeték nélküli telefonba 800 Ma-s akku helyett 1750-et teszek,elrontok valamit?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 12:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Gondolom ezek AAA akkuk ("tölthető elemek").


Viszont aki ennyit ír rá egy AAA akkura az alapból hazudik. Rossz minőségű, nem márkás akkuk Ázsiai vegyesboltból vagy a piacról. Jóval 1000 mAh alatt van a kapacitásuk, kevesebb lesz a beszélgetési idő, mint a gyári 800 mA-ssal.


Tronic vagy Active Energy akkukat tudnám ajánlani mint az aldi és lidl saját márkái. Ezek jobbak minőségben és olcsók.

2023. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%

Nincs Ma.

mAh van, ha arra gondoltál.

2023. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

AAA akkubol a legjobbak is csak 1000mAh-t tudnak, AA-bol van 2500 koruli.


Mivel tolteni ugyanugy kell (marmint ha NiMH mindketto), a kisse hosszabb toltesi idot leszamitva siman jo lesz bele

2023. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen természetesen mAh,csak lemaradt a h.Egyébként a média márkt-ban ha van,a Vartára gondoltam.Köszönöm a válaszokat(laikus vagyok)
2023. jún. 7. 19:58
 5/27 Meton ***** válasza:
Ni-MH AAA-s ból én láttam 2800-ast is. Talán ez a legjobb. Érdemes kipróbálni és kiderül, mennyire jó. A kínai általában jó szokott lenni, én még sose csalódtam benne. Vagyis általában nem, de egy próbát megér.
2023. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Meton ***** válasza:
Habár azt nézd meg, hogy milyen aksi van a mobilban, mert másfajtával lehet probléma. Ha Ni-MH van benne, akkor csak az jó. Ha litiumos, akkor az, de nem hiszem, hogy litiumos lenne. A litiumos 3.7V, a nikkeles meg 1.5V, és ez nagyon nem mindegy.
2023. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

5.

Beszarás, nap vicce mára is megvan vagy direkt szórakozol?

A kisméretű AAA tokba fizikailag nem fér bele ennyi töltésmenyiség, illetve energia, tehát aki ekkorát hazudik, az... hazugság.

Még az AA tokba is épphogy, de AAA cellába talán 1-1,1 Ah legfeljebb.

Ha vannak is jó kínai dolgok, de ez pont az a terület (akkuk), ahol szeretnek nagyokat hazudni.

2023. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

6. AAA Ni-MH akku a vezeték nélküli telefonok tartozéka, névleges feszültség 1,2 V.

Ez már szándékos fárasztás.

2023. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Meton ***** válasza:

A feszültség mindig jellemző az akku típusra. Hogy 1.2 vagy 1.5, azt nem tudom, de 1.5-öt írnak. Szerintem ennek nincs nagy jelentősége, ez minden aksinál ugyanannyi. A kapacitást nem próbáltad, nem tesztelted, ezért nem is tudhatod, hogy valójában mennyi. Éppen ezért ne írj olyat, hogy nem fér bele, mert nem tudhatod.

Egyszer rendeltem valakinek Kínából Ni-MH aksikat távirányítós járműbe, neki bevált. Írhatod, hogy hazudnak, de megint olyat állítasz, amit nem tudsz. Én sem tudom, viszont bízok bennük. Inkább, mint bármelyik nyugati ország termékében.

2023. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

9.

Te direkt hajtasz erre, hogy másokat értetlenkedéssel fárasztasz, vagy ennyire értetlen vagy?

Tele van butaságokkal az írásod.

Amikor te 1,2 V helyett 1,5 V-ot írsz, főleg azt árulod el, hogy laikusként egyszerűen nem értesz hozzá.

Ami nem lenne gond, hiszen szívesen segít az ember. De ez a legrosszabb, amikor laikusok nézik hülyének a szakmabelit és igyekszik mindenáron vitatkozni, ellentmondani.

Képzeld, nekem megvan erre a műszerezettségem is, hogy kapacitást mérjek, de ez szakmailag köztudott dolog.

Ezen röhög mindenki (aki ért hozzá), hogy laikusok bevesznek ilyeneket, amit te is elhittél.

2023. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!