Milyen párásítót vegyek a könyvtáramba? 20 négyzetméter




válasza:



válasza:A klímát kell úgy beállítani hogy jó legyen.
Annak mi értelme van hogy a klíma szedi kifelé a párát a levegőből, te meg egy másik géppel meg nyomod bele?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nem értek hozzá, mi az az inverteres? Mi az az inverter nélküli? Milyet érdemes venni? Milyen márka, típust?
Sziasztok. Vásároltunk egy öt ágú csillárt, (Lucerna nevű) ami foglalatonként 40w lehet maximum. (E14) Vasároltam égőt is de nagyon halványan vilagított, emiatt vettem másik égőt e14, 7w=40w,700 lumen, 4000k neutral LED, ennél több lumenest nem találtam, de így is...
A hőmérséklet, amit tartanának a házban télen 25 Celsius fok lenne. (Tudom, hogy függ a kinti hőmérséklettől is, attól, hogy mennyire hideg a tél. )
a gyártók illetve forgalmazók leírásaikban szerepelnek értékek de azok elég széles skálán mozognak.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




