Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy zepter air therapy...

Van egy zepter air therapy légtisztító berendezés, fehér színü és a közepén van egy csik, mennyibe kerül újonnan?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 23:37
 1/3 yuda ***** válasza:
150.000 ft körül mozog az ára-láttam használtan is,úgy ki lehet fogni 60.000 körül a neten-persze csak megbízható eladótól.
2009. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ma voltam árubemutatón és csak most, csak nekem, csak 199 ezer, amit megkapok 48 havi részletre havi 6.500 pénzzért. Így csak ma, csak nekem, csak 312 ezer forint. Ugye mekkora bomba üzlet ez? Csak nem nekem...
2011. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZakuroZakuro válasza:
Most, 5 évvel a kérdésed feltevése után: 349.000.- Ft... tekintetbe véve, hogy az infláció nem volt olyan nagy, látható, hogy derekasan drágul - de hát ilyen a Zepter, ha az euró picit drága, máris emel... szóval ha kell valami, érdemes minél előbb megvenni :D
2015. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!