Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alábbi klíma let tud...

Az alábbi klíma let tud hűteni nyáron egy 20 négyzetméteres szobát aminek a belmagassága 280cm?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 25. 17:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Igazából a folyóson szüleim szobájának az ajtajávával szemben már van egy, ami ennek a nagytestvére, ugyan ez csak a 3,6kWh-os verzió. Az én szobám szüleim szobája mellett van tehát kb 2-2,5 méterre van az ajtóm a klímától. Az idén lesz harmadik éves. Mikor már fellett szerelve akkor már a nyárnak a végefelé jártunk és nem volt gond vele, lehűtötte az én szobámat is. De tavaj már voltak problémák a nagy melegben. Hiába volt teljesen lesötétítve az ablakom kívülről fényvisszaverő fóliával annyira mintha be lett volna falazva már a szobám elé be kellett állítani egy ventillátort ami befújta hozzám a hideget. Úgyhogy kicsit bennem van az idegesség hogy milesz majd a nyáron, hogy lehűti-e a szobám rendesen. De így hogy többen is írtátok hogy elég lesz így ez kicsit megnyugtatott.
ápr. 26. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Egy hetedik emeleti 11 négyzetméteres sarokszobába 2,6 m belmagassággal, aminek két fal külső oldalát közvetlenül éri a napfény, s ahol az ablak...

5000 BTU/h elegendő lehet vagy nagyobb teljesítményre van szükség? 7000, esetleg 9000?Elsősorban azok válaszát várom, akik értenek a klimatizáláshoz. Köszönöm.

Milyen párásítót vegyek a könyvtáramba? 20 négyzetméter

Régi könyveket gyűjtök, és ma beszerelték a klímát. Félek hogy nagoyn lecsökkenti a klíma a páratartalmat ami árthat a könyveknek mert kiszárítja a ragasztót és a bőrkötéseket. Hamarosan beszerzek egy páratartalom-mérőt, de ha kell, vajon hideg- vagy meleg, ultrahangos...

Milyen klímát ajánlotok, hűtésre-fűtésre wifist, 40 négyzetméteres szobához?

Nem értek hozzá, mi az az inverteres? Mi az az inverter nélküli? Milyet érdemes venni? Milyen márka, típust?

Hogyan számoljuk ki hogy adott négyzetméterre milyen hatásfokú klímát válasszunk?

a gyártók illetve forgalmazók leírásaikban szerepelnek értékek de azok elég széles skálán mozognak.

20 négyzetméteres tetőtéri szobába milyen klímát vegyek olcsón?

42 négyzetméter maga a lakás, ebből kb 15-20 a szoba ahova tenni szeretném. Dög meleg van most is, a mobil klímákra azt mondták nem jók. Nem értek hozzá, nem tudom milyen teljesítményű kell, honnan vegyem, stb... A fontos szempont hogy ne legyen drága.. Aztán nem...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!