Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fényképezőgépe...

Mit csináljak a fényképezőgépemmel ha nem megy vissza az eleje?

Figyelt kérdés
Lepottyant a fényképezőgépem,és az ami ott elül van tudjátok ami kijön ha bekapcsoljuk,(sajnálom,nagyon tudatlan vagyok ezen a téren)nem akar visszamenni. ahogy van ugye a kör alakja egyik beljebb van mint a második.huzzam ki a másikat vagy nyomjak ki az elsőt?esetleg hol lehet megszereltetni?a számlája nincs meg,mert ajándékba kaptam.
2011. jan. 5. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Objektívnek hívják. Nekem amikor leesett a szervizben azt mondták hogy nem éri meg megcsinálni (vagy nem is lehetett), vagy annyiba kerülne hogy azért veszel egy újat, így muszáj volt újat venni. Az is csak 4 évig bírta, de többet nem is vettem kompaktot.

Az a baj hogy leeséskor vagy eltörik a műanyag, vagy a menetben csúszik el az optikai rész, vagy maga a menet is megtörik, és ezáltal akadályoztatott a ki-behúzása az optikának véglegesen. Ha kézzel erőltetnéd, akkor utána kihúzni nem lehet, ha a géppel próbálod akkor meg a fogaskerekek törhetnek bele, amik húzzák az egészet. Valakinek lehet voltak biztató tapasztalatai és tudnak megoldást, de nekem ugyanebből az esetből kuka volt az egész, szerintem itt is.

2011. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ojjnyee :/

pedig alig fél éves szegény :/

most akkor..wááh :S

de köszönöm szépen :)

2011. jan. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!