Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magyarországon hány városban...

Magyarországon hány városban van villamos? Melyek ezek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szeged, Debrecen, Miskolc. Pécsen is volt régen, és természetesen Bp.
2011. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
4: Budapest, Szeged, Miskolc, Debrecen
2011. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Ez 8 osztályos alap műveltség!
2011. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs h élek :D Amúgy kilencedikes vagyok és sose tanították még pedig felvettek egy nagyon jó gimibe :)
2011. márc. 14. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos sok alapdolgot nem tanítanak meg az iskolában, holott nem ártana. Elnézve a gyakorikérdések oldalt, hát lenne mit tanítani! Amúgy ennyi idősen még én sem tudtam pontosan, csak azt tudtam, hogy ezekben a városokban van, és Pécsen és Szombathelyen megszűnt. Meg tudtam, hogy Nyíregyházán is volt, de abban nem voltam biztos, hogy már megszűnt, pedig akkor már jó régóta nem volt ott villamos. Na meg azt sem tudtam, hogy Sopronban is volt.

Na mindegy, most legalább leírtam azokat a városokat, ahol volt régen.

2011. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!