Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panasonic Lumix DMC-FZ45-ről...

Panasonic Lumix DMC-FZ45-ről vélemények?

Figyelt kérdés
kompakt gépem van most és egy ilyet szeretnék venni tetszenek a képei és a nagy zoomja is tetszik..akinek van ilyen gépe vagy akinek nincs de ismeri egy pár dolgot írjon le szerinte milyen a gép..
2011. ápr. 16. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Én már a 3. Pana gépemet nyúzom. Most tervezek venni egy FZ45-öst vagy FZ100-ast. Részlehajlás nélkül: gyakorlati tapasztalatom nincs a konkurens márkákkal. Valószínű, hogy mindenki azt fogja ajánlani, ami bevált neki és évek óta használ. Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy mindegyik gépem vásárlása előtt heteket, néha hónapokat töltöttem a konkurens gépek összehasonlításával (paraméterek, tesztek, tesztfotók, fórumok, vélemények, stb), de végül mindig a Pana mellett döntöttem. Talán nem véletlen :) Nyílván van pár dolog, amiben más típus jobb, de ez fordítva is igaz. Én még soha nem bántam meg, hogy Panát vettem és tudom, hogy most sem fogom. :)
2011. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én most vettem ilyet előtte még hasonló gépem se volt csak a mobilokban a kamerák.


Szóval a mobilokhoz képest gyönyörű képeket készít (mondjuk ezt bármelyik márka készüléke tudja). Azért is döntöttem mellette mert keveset fogyaszt illetve egy feltöltéssel jóval több képet lehet vele ellőni mint más márkák gépeivel. A menüje a bőség zavara. Nagyjából ennyi szerintem első gépnek jó vétel.

2011. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Már elég rég kiírtam ezt a kérdést..de nem ilyenem lett hanem canon eos 350
2011. okt. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!