Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop, vagy wifi-s mobil? A...

Laptop, vagy wifi-s mobil? A tanácsotokat várom.

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan kütyüre lenne szükségem, amivel bárhol, bármikor tudnék a netre kapcsolódni, email-okat olvasni, netezni, belefér a táskámba és nem is olyan nehéz. A lényeg, hogy pl free wifi-s kávézóban tudjak csatlakozni, nem fizetős mobil netre gondoltam.

Vagy egy nagyon pici laptopra gondoltam, vagy egy blackberry-re, ugyanaz az áruk, szóval az nem probléma.


Mindkettőnek megvannak az előnyei, hátrányai, ezért is nehéz a döntés.


2011. ápr. 17. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Netbook!Pici és erre találták ki ! :)
2011. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

netbookot vagy ipod touch-ot ajánlok ha olcsón jót akarsz, és nem fontos, hogy telefonálni tudj róla (mellé egy 5-6000es telefon megteszi mert ezek kávét is főznek kb)


nekem van ipod touchom és tökéletesen lehet rajta netezni, persze laptoppal több mindent tudsz csinálni de azért mégiscsak nagyobb.

2011. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Helyes válasz: attól függ!

Ha kevés a pénzed akkor egy átlagos PDA 15-20 000 Ft-ért (Mio P560; Fujitsu-Siemens N560; stb..)

Ha több a pénzed akkor netbook (Asus EEE; Acer One; stb..)

Ha több a pénzed és esztétikus eszköz kell ami ténylegesen csak netezésre és levelezésre alkalmas akkor tablet (Galaxy Tab; iPad; stb..)


A telefont én személy szerint nem ajánlanám, de mindenkinek más a véleménye, ízlése, tapasztalata: én azt tudom mondani hogy olcsó wifis telefonokon élvezhetetlen a netezés, ami meg komolyabb annak árából kijön egy olcsó telefon + tablet.


Remélem tudtam valamit segíteni!

2011. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azt kifelejtettem, hogy ne érintőképernyős legyen. mostani telefonom olyan és kiidegel :s


de akkor egy ici-pici laptoppal jobban járnék?

2011. ápr. 17. 19:06
 5/11 A kérdező kommentje:
a pénz nem akadály, nem magyaro-n lakok, itt jóval olcsóbbak az ilyen cuccok.
2011. ápr. 17. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nem érintőkérnyős kell, akkor a wifis mobil kiesett :)

max nokia n95 ami gombos és elég nagy a kijelzője, de az már elég régi.


vegyél netbookot szerintem is...


amúgy a msotani mobilod azért idegelhet ki, mert valami ratyi rezisztív kijeézője lehet

2011. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

..ja, akkor Macbook Air :)


Viccet félretéve, ha nem érintőképernyős eszköz kell akkor tényleg csak a netbook marad alternatívaként, vagy nem érintőképernyős, WiFi-s telefon (Nokia E72; Blackberry-k)

2011. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el én nekem is egy ipod touchom van (ezt is arról írom). Az iPodod touchnak Multitouch kijelzője van ami a telefonok, és más egyéb készülékeknél sokkal érzékenyebb, kifinomultabb, és átláthatóbb. Én imádok ezen netezni, itthon is egésznap ezen lógok. Remélem tudtam segíteni...;)
2011. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, én is a blackberry-re gondoltam, abban még az is tetszik, hogy normális billentyűzete van.

van rendes nagy laptopom, ezen tudok itthon netezni, csak nagy meg nehéz, nem szeretem hordozni.

tényleg csak ilyen kiegészítésnek kell, hogy bárhol bármikor tudjak netezni. :D

2011. ápr. 17. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is iPod touch. hidd el az bizony nem hagy cserben soha. és olyan 65e a 8GB os...
2011. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!