Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy töltsem fel teljesen az...

Hogy töltsem fel teljesen az akkumulátort? (laptop)

Figyelt kérdés
Egy ideje csak 85%-ig hajlandó feltöltődni, és ebből következőleg természetesen kevesebbet is bírja. Mit lehet tenni, hogy megint 100%-ig töltsön?
2011. ápr. 27. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit.
2011. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem mákom van bizonyos szinten. Én most vettem új töltőt a laptopomhoz és nem hajlandó 74%-nál jobban feltölteni, így küldöm visszafele a gyártónak. Nincs rajta garancia a tieden?
2011. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van, csak nem tudom hogy visszacserélik-e, ugyanis normálisan működött eddig, csak most egy ideje bolondul. Lehet hogy ráfogják arra, hogy én nem használtam az előírtaknak megfelelően (ami lehet igaz is részben, ugyanis sokszor használom áram alatt, és sose volt kivéve az akksi.)
2011. ápr. 27. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha áram alatt használod nem kell kivenni az akksit... olyankor egyszerűen egy relé átkapcsol és nem használja. Olyan mintha benne sem lenne. Ami rongálja az akksit az a teljes kisütés, ha magától kikapcsol a gép mert lemerült már. Olvasd el a garanciális feltételeket, gyanítom csak a lepuszított akksi nem garanciális, ha nem hajlandó feltölteni az lehet, hogy az.
2011. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2. válaszoló vagyok, felvettem a kapcsolatot az eladómmal, és azt mondta, hogy BIOS csere esetleg segíthet, vagy merítsem le még egyszer csutka, és próbáljam újra tölteni, hát utóbbi nem jött be (nálad meg kizárt, mert az enyém új) az első megoldást meg párom hajtja majd végre.
2011. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!